fbpx

MADEPAZAR.COM

2015 yılından günümüze Denizcan Topçular liderliğinde çeşitli sınai ve ticari ürünlerin pazarlaması alanında faaliyette bulunan girişimin 2020 yılında ticari faaliyete başlayan teknolojik ürün, hizmet ve yeniliklerin yayılımını sağlamada öncü olmak için hareket eden şirketi MADE, yeni nesil pazarların kuruluşunda öncü olmuştur.

MADE; üreticiler, tedarikçiler, müşteriler ve çalışanlar için en çok tercih edilen firma olma vizyonuna; yüksek ekip ruhuyla,  teknoloji alanındaki tüm yenilikleri, ürün ve hizmetleri en uygun fiyata, hızlı, kaliteli ve sürekli gelişen bir iş modeli ile müşterilerine sunma misyonu ile ulaşmayı hedeflemektedir.

MADE tarafından satış ve pazarlaması yapılan tüm ürünler www.madepazar.com web adresinden ve 0 532 454 40 35 no’lu destek hattından tele satış ekibi ile nihai tüketicilere sunulmaktadır.

Bayi ve son kullanıcılarını en önemli varlığı olarak gören MADE,  gelişimlerini sürekli kıldığı ve inisiyatif almaları için teşvik ettiği genç ve dinamik çalışanlarından aldığı güçle yaratıcı, farklı çözümler ve ürünler sunarak güvenilirliğini ve markasını güçlendirmeyi, küresel standartlara göre kendini sürekli geliştirmeyi kalite politikası olarak kabul etmiştir.

 

SEPET

close